Dentálna hygiena Žilina

Cenník služieb

V cenníku sme zhrnuli najčastejšie realizované výkony. Podrobný cenník nájdete priamo u nás na recepcii. Pri vyšetrení s vami radi podrobne prejdeme každý plánovaný výkon, aby ste pri platbe presne vedeli, za čo platíte.

Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami, pretože každý pacient si zaslúži, aby sa jeho odvody do zdravotných poisťovní odzrkadlili aj v platbách za zdravotnú starostlivosť.

Všetky zdravotné poisťovne preplácajú do určitého limitu väčšinu výkonov dentálnej hygieny a zubného lekára priamo pacientovi na účet. Treba len dodržiavať podmienky poisťovní, ktoré nájdete na ich oficiálnych stránkach.

Na dentálnu hygienu prijímame nových aj súčasných pacientov.

Dentálna Hygiena
Ceny su v € bez DPH
Komplexná dentálna hygiena – Dieťa do 15 rokov
50€

Cena zahŕňa podrobné vyšetrenie a prehodnotenie potreby realizovať jednotlivé úkony v závislosti od veku dieťaťa a stavu chrupu, odstránenie zubného kameňa ultrazvukom, podrobné dočistenie kiretami Deppeler, Air Flow- nadďasnové prípadne podďasnové pieskovanie značkovými jemnými profylaktickými práškami, fluoridácia a následná inštruktáž, a nastavenie recallového plánu.

Komplexná dentálna hygiena – Dospelý
60 €

Cena zahŕňa podrobné vyšetrenie, odstránenie zubného kameňa ultrazvukom, podrobné dočistenie kiretami Deppeler, Air Flow- nadďasnové prípadne podďasnové pieskovanie značkovými jemnými profylaktickými práškami, fluoridácia a následná inštruktáž, a nastavenie recallového plánu.

Inštruktáž ústnej hygieny
30 €

V cene je konzultácia a presné určenie pomôcok, ktoré potrebujete pre domácu starostlivosť. Inštruktáž práce so zubnou kefkou, medzizubnými kefkami, zubnou niťou, prípadne jednozväzkovou kefkou. Inštruktážne pomôcky sú zahrnuté v cene.

Mikrobiálne vyšetrenie
180 €

Odporúčame ho pacientom, u ktorých:
– Je pozitívna parodontologická rodinná anamnéza (najmä u pacientov po 15-tom roku)
– Je zistená parodontitída (najmä u mladých dospelých)
– je stanovená diagnóza: parodontitída a určite pred stanovením plánu liečby
– je potrebná kontrola z dôvodu opakovanej aktivity zápalu
– je obdobie pred / po chirurgickej a antibiotickej liečbe parodontitídý
– je potrebná čeľustno-orotpedická liečba (u parodontologických pacientov)
– je potrebná implantologická liečba (najmä u parodontologických pacientov)
– je potrebné vyšetrenie tehotnej pacientky s chronickým zápalom ďasien a parodontitídou
– je potrebná u pacientov s parodontitídou pred transplantáciou tkanív, orgánov
– je požiadavka na zistenie alebo vylúčenie orálnej fokálnej infekcie. Bez tohto vyšetrenia nedokáže ošetrujúci stanoviť základný rizikový faktor, ktorý výraznou mierou rozhoduje o prognóze parodontitídy a jej vplyve na celkové zdravie. Test je bezbolestný a veľmi jednoduchý. Špeciálnymi odberovými čapmi urobíme odber v parodontálnom, alebo periimplantačnom vačku a s dokumentáciou odošleme na podrobné vyšetrenie.

Kombinované bielenie zubov – Phillips ZOOM
300 €

V cene je zahrnutá komplexná dentálna hygiena, bieliaci gél, gél Remin Pro, zhotovenie individuálnych nosičov do ktorých sa nanáša bieliaci gél a ktoré si pacient počas 2-3 týžďnov nasadzuje po dobu najmenej 2 hodín na zuby, a záverečná fluoridácia vybielených zubov. V cene sú započítané obidve čeľuste.

Ochranný nosič na zuby pri bruxizme
115 €

Táto transparentná, na mieru vyrobená dlaha je komfortným riešením proti škrípaniu alebo zatínaniu zubov. Uvoľňuje napätie v žuvacích svaloch a pôsobí ako ochranná bariéra medzi hornou a dolnou čeľusťou. Je dobrou prevenciou proti citlivosti zubov ako aj bolestiam čeľustného kĺbu a nespavosti. Momentálne používame nový materiál so zmäkčenou vnútornou vrstvou.

Chránič chrupu pri športe
125-180 €

Ponúkame individuálne zhotovený športový chránič chrupu, ktorý je správnou voľbou pre všetkých, ktorí športujú aktívne, ale aj rekreačne. Ponúkame chrániče na rôzne druhy športov. Je zhotovený na mieru, podľa potrieb klienta a podľa druhu športu, ktorý klient realizuje. Štandardne prezentované športové chrániče, ktoré si klient kúpi sám a sám aj upravuje sú často nedostačujúcou ochranou jeho chrupu. Nespĺňajú základné požiadavky ako sú tvrdosť, komfort, či farebná individualizácia. Pri nosení takýchto chráničov dochádza vo väčšine prípadov skôr k zraneniam ako k požadovanej ochrane. Ponúkame 4 varianty podľa druhu športu a veku športovca.

Pečatenie novoprerezaných trvalých stoličiek
20€

Cena za jeden zub. V cene je zahrnuté pieskovanie metódou Air Flow a zapečatenie daného zuba.

Základné vyšetrenie
Ceny su v € bez DPH
Preventívna prehliadka – Dieťa
0 €

Cena je platná pre pacientov, ktorí sú u nás evidovaní.

Preventívna prehliadka – Dospelý
0 €

Cena je platná pre pacientov, ktorí sú u nás evidovaní.

Darček, ktorý zaručí krásny úsmev!

Urobte radosť svojim blízkym a obdarujte ich darčekovým poukazom na naše služby. Poukaz je možné uplatniť na všetky poskytované úkony.

Darčekové poukazy si viete vybrať osobne v našej ordinácii alebo po telefonickej dohode. My ich potom môžeme poslať poštou priamo obdarovanej osobe. Platba musí byť uskutočnená dopredu.

Potešte svojich blízkych. Zastavte sa pre darčekové poukazy u nás v ordinácii alebo nám zavolajte!

darcekova_poukazka darcekova_poukazka2

Recenzie

default image
Helena Woleková
Spokojná zákazníčka
Dentálna hygiena
Dentálna hygiena DentalKompas
5

Môžem len a len odporúčať .... veľmi milá, ústretová, šikovná a v neposlednom rade pekná pani hygienička Vám okrem svojej práce aj všetko vysvetlí pripadne poradí... s istotou môžem povedať, že prídem opäť.

<< Predchádzajúce
Ďalšie >>

U nás vám dentálnu hygienu preplatí každá zdravotná poisťovňa.

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 – 14:00
Utorok: 8:00 – 14:00
Streda: 12:00-18:00
Štvrtok: 8:00 – 14:00
Piatok: 7:30-12:00
Len na objednávku
Sob., Nedele a sviatky nepracujeme.
Zásady ochrany osobných údajov